Warsztaty Obudzić kobiecość

 

Warsztaty z powodów organizacyjnych zostały odwołane, za co przepraszamy.

Warsztaty przeznaczone są jedynie dla kobiet będą okazją, aby… obudzić, ożywić i wzmocnić swoją kobiecość poprzez rożne doświadczenia: ruch, taniec, osobistą refleksję, pracę z symbolem a przede wszystkim poprzez spotkanie w kobiecym kręgu. Mogą się pojawić różne tematy takie jak emocjonalność, relacje, dawanie i branie, pragnienia… i wiele innych, z którymi spróbujemy się spotkać w słowie i w ciele. Podczas warsztatów chcę zaprosić do podróży w odkrywaniu swojej kobiecości, przyjmowaniu tego, co przyniesie to spotkanie i gdzie zaprowadzi nas taniec, ruch i wspólna przestrzeń tworzona przez grono kilkunastu kobiet.

Nie martw się, jeśli nie masz doświadczenia tanecznego – najważniejsza jest otwartość serca i chęć zaangażowania się w przygotowane propozycje. Wszystko po to, abyś mogła się spotkać i wyrazić przed Bogiem Stwórcą (słowem, gestem, tańcem) to, z czym jesteś w swojej codzienności, co chcesz zostawić, co potrzebujesz przemienić, ożywić czy wzmocnić jako kobieta. Jeśli podczas warsztatów coś o sobie odkryjesz, doświadczysz i będziesz potrzebowała się tym podzielić lub dopytać, będzie możliwość rozmowy indywidualnej.

Mirosława Jakubowska, psycholog.

Od kilku lat interesuję się psychoterapią przez taniec i ruch, biorę udział w warsztatach oraz szkoleniach wykorzystujących tę formę pracy. Jestem osobiście przekonana, że dotyk oraz kontakt z ciałem jest ważnym dopełnieniem poznawania i rozumienia siebie oraz wchodzenia w relację z sobą , z innymi, a także z Bogiem.
Współpracuję w przygotowaniu i prowadzeniu warsztatów pracy z ciałem dla kobiet a także prowadzę spotkania rozwojowe przez ciało i ruch.
Na co dzień pracuję z dziećmi, młodzieżą i ich rodzicami. Współpracuję z Ośrodkiem Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Remedis Pro w Toruniu a także z Pracownią Psychoterapii i Psychoedukacji Empatia w Koninie.
Publikuję artykuły na portalu pl.aleteia.org związane z rozwojem i wychowaniem. Interesuje mnie człowiek, świat jego przeżyć, myśli i doświadczeń. Podczas spotkań z drugą osobą uczę się być uważna i wrażliwa, gdy ktoś odkrywa przede mną swój świat. Lubię pracować z grupą i być świadkiem jak wiele inni mogą dać sobie nawzajem w atmosferze otwartości i szacunku.

Warsztaty są przeznaczone jedynie dla kobiet