Rekolekcje Lectio Divina

Zapraszamy na dziewięciodniowe rekolekcje lectio divina w milczeniu z towarzyszeniem indywidualnym. Rekolekcje odbędą się w następujących terminach:

* 28 grudnia 2020 – 5 stycznia 2021 (etapy I-IV i pogłębienie: ks. Andrzej Drogoś SDS – „Droga Abrahama – zmaganie o wiarę”) BRAK MIEJSC – ZGŁOSZENIA TYLKO NA LISTĘ REZERWOWĄ

* 30 stycznia – 7 lutego  2021 (etapy I-IV i pogłębienie: ks. Tadeusz Dobrowolski SDS – Jezus i kobiety. Lectio divina do fragmentów Ewangelii św. Łukasza i św. Jana)

* 1- 9 lipca 2021 (etapy I-IV i pogłębienie: ks. Piotr Ślęczka SDS – „Wystarczy ci mojej łaski”. Droga ze św. Pawłem)

* 1-9 sierpnia 2021 (etapy I-IV i pogłębienie: ks. Rafał Pasternak SDS, „Zaufać w cieniu Krzyża”. Rekolekcje lectio divina z ojcem Franciszkiem Marią od Krzyża Jordanem)

* 28 grudnia 2021 – 5 stycznia 2022 (etapy I-IV i pogłębienie: ks. Andrzej Drogoś SDS – „Droga Abrahama – zmaganie o wiarę”)

 

Dla osób, które nie uczestniczyły jeszcze w rekolekcjach w milczeniu z indywidualnymi rozmowami polecamy sesje weekendowe ze Słowem Bożym w CFD w Krakowie, wprowadzające w metodę modlitwy lectio divina.

Osoby zgłaszające się na te rekolekcje są przyjmowane indywidualnie. Dlatego należy wypełnić specjalny formularz. Pomoże on dobrze rozeznać pożytek takiej drogi rekolekcji. Przyjęcie na rekolekcje jest potwierdzane przez nas. W wypadku wysyłania zgłoszenia drogą poczty tradycyjnej prosimy dołączyć kopertę ze znaczkiem.

 

wyślij zgłoszenie

 

Za udział w rekolekcjach prosimy o złożenie ofiary:

775 zł – pokój 1-osobowy z łazienką

695 zł – pokój 2-3 osobowy z łazienką (w czasie epidemii covid-19 – tylko dla osób na co dzień mieszkających razem)

W sytuacji epidemii nie chcemy podnosić dla wszystkich kosztów udziału w rekolekcjach. Prosimy jednak osoby, które mogą, o złożenie dodatkowej ofiary w wysokości 60 zł.

 

 

Folder CFD na rok 2021 (pdf)

Folder CFD na rok 2020 (pdf)