Zjazd Absolwentek ROD Wpłyń na głębię

Drogie Siostry!

Absolwentki Roku Odnowy Duchowej

               

Uprzejmie informuję, że w dniach 23 – 26 lipca 2021 roku odbędzie się w naszym Centrum Formacji Duchowej w Trzebini V Spotkanie z cyklu „WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ”, dedykowane wszystkim absolwentkom Roku Odnowy Duchowej! Temat spotkania:

Od lęku do nadziei

Doświadczenie lęku jest bardzo mocno wpisane w życie każdego człowieka. Niestety często bywa też powodem dużych trudności. Z pewnością każda z Was doświadczała tego w czasie zajęć Roku Odnowy Duchowej (podzielić się swoim doświadczeniem na grupie warsztatowej, zadać pytanie na wykładzie wobec wszystkich…), także w czasie trwającej pandemii. Można trudnym doświadczeniom stawić czoła, spojrzeć im niejako w oczy. Tym, co pomaga nam wyjść z lęku, to doświadczenie nadziei, które jest przekraczaniem lęku. Pienie mówi o tym Jezus w Ewangelii św. Jana „ Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie!” (J 14, 1). Te słowa są zaproszeniem do przekraczania siebie, swojego lęku, wpatrując się w Jezusa, który kroczy obok mnie.

Spotkanie dla absolwentek Roku Odnowy Duchowej ma za cel pogłębić i podtrzymać doświadczenie refleksji, modlitwy, dzielenia się w grupie warsztatowej. Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu uczestniczki zakończonych już kursów Roku Odnowy!

Spotkanie będzie miało podobny układ jak przeżywane zajęcia na Roku Odnowy. Planowane są wykłady, wprowadzenia do lectio divina, praca warsztatowa w małych grupach (będą z nami niektórzy warsztatowcy), okazja do rozmowy indywidualnej z prowadzącymi, a także do spowiedzi lub kierownictwa duchowego oraz siostrzanych wspomnień.

Początek spotkania w piątek, 23 lipca, o godz. 18.00. Zakończenie w poniedziałek, 26 lipca, o godz. 13.30.

Koszt spotkania wynosi 400 zł.

Zgłoszenie na to spotkanie związane jest z wpłaceniem zaliczki w wysokości  100 zł, którą należy uregulować do dnia 10 lipca 2021 r. na konto:

Centrum Formacji Duchowej; 32-540 Trzebinia; ul. Głowackiego 3;

Nr konta: 90 1020 2384 0000 9502 0235 8745

Absolwentki Roku Odnowy Duchowej 2020/2021 są zwolnione całkowicie  z kosztów spotkania (nie wpłacają też zaliczki), natomiast dla Absolwentek Roku Odnowy Duchowej 2019/2020 koszt spotkania wynosi 150 zł (zaliczka 50 zł).