Katarzyna Zdrzałek

psychoterapeuta, socjoterapeuta, pedagog

Ukończyłam czteroletnie Podyplomowe Studia Psychoterapii na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu, akredytowane przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie. Prowadzę psychoterapię integratywną osób dorosłych (która łączy różne nurty psychoterapeutyczne), w ujęciu chrześcijańskim. 

Pracuję także z młodzieżą w poradni zdrowia psychicznego oraz w ośrodku środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży w Siemianowicach Śląskich. Od 2019 roku współpracuję z Centrum Formacji Duchowej w Trzebini, prowadząc warsztaty dla sióstr zakonnych podczas Kursu Formacji Juniorackiej.

Swoją pracę poddaję superwizji i stale poszerzam swoją wiedzę m. in. uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Należę do Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich.

Od wielu lat jest mi bliska droga lectio divina, podejmuję także osobistą formację i posługuję w Szkole Nowej Ewangelizacji

Koszty pomocy psychologicznej (jedna wizyta – 50 min.)

Konsultacja indywidualna – 120 zł

Terapia  indywidualna – 130 zł

Przyjmuje w poniedziałki w godzinach 10.00-17.00.

Umówienie pierwszego spotkania – przez sekretariat CFD Trzebinia (poniedziałek-piątek, godz. 9.00-15.00, tel. 694 448 249; mail: cfdtrzebinia@mailsds.net).